‘Big Brother” ende nuk ka mbaruar për shkodranët, ja çfarë po ndodh…

Big Brother Vip bëri gjithë shqiptarët për vete në sezonin e tij të parë që u fitua nga balerini Ilir Shaqiri.

Një spektakël që zgjati plot 4 muaj, duke mbajtur të mbërthyer shqiptarët pas ekranit.

Tani, Big Brother Vip po “ripërjetohet” nëpërmes një shfaqje teatrale në Teatrin Migjeni në Shkodër. Kjo komedi ka rithyer në skenë Estradën e Shkodrës dhe ka ngjallur shumë entuziazëm te publiku.

Premiera e kësaj shfaqje do të vihet në skenë në Teatrin Migjeni, me regji të Ismet Drishtit. Me pjesëmarrjen e aktorëve të njohur Besnik Çinari, Drande Xhaj dhe një grup prej 8 aktorësh të rinj, estrada e Shkodrës është frymëzuar për të vazhduar performancat.

Për regjisorin dhe aktorët, suksesi i kësaj komedie ishte shpërblimi më i mirë pas shumë ditësh punë të përkushtuar. Për të paktën 5 ditët në vijim, biletat janë të gjitha të shitura, ndërsa vijon të ketë kërkesa nga publiku shkodran.

Përsa i përket Big Brortherit real, ai pritet të rikthehet në ekran në fund të dhëjtorit të këtij viti ose në fillim të janarit të vitit të ardhshëm, në sezonin e tij të dytë.Sezoni i parë vendosi një rekord shikueshmërie dhe sigurisht fitime të mëdha për Top Channel, gjë që ndikoi në shtyrjen për 1 muaj, pasi fillimisht ishte programuar vetëm për 100 ditë.

Çfarë po ndodh? Rama me probleme shëndetësore, mungon në eventin e rëndësishëm

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, gjatë fjalës së tij në mbrëmjen Gala e më të mirëve të 2022 për futbollistet dhe...

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë një intervistë ekskluzive për moderatoren Ester Bylyku në emisionin 'Glamour Zone', ku ndër të tjera,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...