“Arjola Demirit i futa…”, Tan Brama habit me përgjigje

Ish-banori i Big Brother Vip, Tan Brama së fundmi ka dhënë një intervistë pa dorashka në emisionin “Why?Not” në RTV Ora me moderatoren Roza Lati.

Teksa në led wall u shfaq një foto e tij me ish-konkurrenten Arjola Demiri ku Tani shihej duke i rregulluar fustanin ai ka sqaruar se çfarë ka ndodhur në të vërtetë.

Roza Lati: I ke futur duart ti aty Arjolës?

Tan Brama: Arjola është gjithë ajo gocë. Për gjysmë ore fillonte Prime dhe fustani që kishte veshur ishte dopio copë. Kishte një gjilpërë me kokë që e shqetësonte, e fuste dorën dhe nuk e kapte.

“Aman tani më shiko se mos kam ndonjë gjilpërë aty se nuk e kap dot”, më tha. Futa dorën unë aty, haje ta gjeja. Zgjati 2-3 minuta se s’po e gjeja. U shpova dhe unë aty (qesh). Më në fund e nxora që e nxora.

Asnjë femër nuk duhet të injorojë në të përditshmen e saj 4 simptomat e atakut kardiak

Ataku kardiak është një prej shkaktarëve kryesorë të vdekshmërisë në vende të ndryshme. Kjo sëmundje ka përparuar ndjeshëm vitet e fundit duke ngritur alarmin...

Horoskopi 1 shkurt 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju në këtë fillim muaji

Dashi   Forconi veten psikologjikisht për të pohuar dëshirat tuaja. Hëna nga shenja e komunikimit të Binjakëve sot sjell komunikime të mrekullueshme që ju bëjnë vigjilentë....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME