Alban Dudushi i ben te paprituren grusa se tij ne mesnate…

Për moderatoren simpatike të Top Channel dhe drejtuesen e emisionit “Ftesë në 5” sot është një ditë e veçantë!

Bieta Sulo feston sot ditën e lindjes dhe ngjarje më të bukur nuk mund të kishte për t’u ndjerë e rrethuar nga dashuria dhe vlerësimi nga njerëzit më pranë jetës së saj.

Por, ajo që e ka bërë edhe më të veçantë këtë ngjarje, ka qenë pikërisht surpriza e këndshme në mes të natës që i shoqi i saj, Alban Dudushi dhe i biri Kroi, të cilët me tortën me qirinj të cilët mbanin numrin 37 duke treguar edhe moshën e moderatores.

“Kështu e pritëm edhe këtë 9 prill. Me 2 çunat e mi, i vogli s’e ka hiç problem të presë orën 12, por shumë ama t’i rezistojë tortës”, ka shkruar bieta nga dhërmiu ku kanë zgjedhur të festojnë këtë ditëlindje.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...