Në një emision dashurie por i lidhur jashtë! Zbulohet e dashura e konkurrentit të famshëm!

Pak ditë më parë Kristi la programin e dashurisë “Love Story” në Tv Klan pasi të gjitha vajzat refuzuan që të dilnin në takime me të.

 

Mirëpo, ndonëse supozohej që ai të gjente dashurinë te një ndër konkurrentet, burime për “iconstyle.al” zbulojnë se prej kohësh ai është në një lidhje jashtë emisionit, madje nuk e ka aspak problem as të shfaqet në kryeqytet me partneren e tij.

 

Vajza në fjalë quhet Entela dhe në rrjetet e saj sociale, ajo shfaqet shpesh me rrobat e aksesorët e Kristit. Fotot më poshtë, sipas portalit jua vërtetojnë:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...