Çfarë ndodhi? Prezantuesja e njohur shqiptare përfundon në spital!

Liberta Spahiu duket se po kalon një periudhë jo të mirë shëndetësore.

Prenzatuesja e njohur shqiptare përmes rrjeteve sociale zbuloi se ndodhet në ambientet e spitalit duke marrë serum.

‘’Bash më pëlqejnë infuzionat’’, ka shkruar Liberta duke mos zbuluar se për çfarë problemi bëhet fjalë.

Kujtojmë se javëve të fundit prezantuesja u përfol për një lidhje të mundshme me Flori Mumajesin, thashetheme që kanë nisur prej kohësh por në vëmendje u rikthye pas publikimit të një video ku shihet këngëtari që i dhuron një puthje asaj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...