VIDEO/ Fansi i kërkon puthje Elvana Gjatës në mes të koncertit, ajo ia plotëson dëshirën…

Elvana Gjata është një prej këngëtareve më të preferuara për publikun shqiptar. Kjo ka bërë që ajo të ketë shumë koncerte, duke i mbushur diskotekat plot e përplot.

 

Mirëpo, së fundmi, një video nga një koncert i saj ka bërë xhiron e rrjetit. Një fans e konsideron Elvanën si më e mira dhe i kërkon asaj një puthje. Ndërkohë që këngëtarja nuk ka hezituar dhe në mes turmës ka pranuar.

 

“Oo ma e mira jee, ma e miraa. A bon me t’puth niher”, i thotë djali Elvanës.

 

“Eja” i thotë ajo teksa fansi e puthë në faqe dhe Gjata e përqafon.

 

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img