Bashkëshortja e Bashës ndan foton e rrallë nga Kalifornia: Udhëtimi më i…

Bashkëshortja e Lulzim Bashës, Aurela, në Instagramin e saj ndan shpesh herë me ndjekësit e saj momente nga jeta familjare por dhe aktivitetet e punës.

 

Mëngjesin e sotëm ajo ka publikuar një foto të saj, shkrepur në Kaliforni vite me parë, teksa siç shkruan, ishte udhëtimi më i bukur i bërë ndonjëherë.

 

“Kthim në kohë, e sapo martuar, udhëtimi më i bukur ndonjëherë”, shkruan ajo bashkangjitur fotos duke e shoqëruar dhe me disa “emoji” zemre.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...