Aksident i shumëfishtë në vendin tonë, shikoni si kanë përfunduar mjetet

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Panorama.al mëson se ngjarja u regjistrua në rrugën Fortuz në kryeqytet, ku siç shihet edhe nga pamjet në aksident janë përfshirë disa makina.

 

 

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar, por pamjet tregojnë se dëmet në automjete janë të konsiderueshme.

 

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME