A e gjeni dot kush eshte? Ajo sot njihet si nje nga kengtaret me te mira shqiptare

Ne rrjetet sociale kengetarja e njohur Ronela Hajati ka postuar foto nga femijeria e saj.

 

Nje nga zerat brilat dhe artiste e madhe shqiptare.Gjithmone energjike ne skene dhe me performanca te bukura.

 

Nje lajm i bukur vjen nga Ronela pasi ne 10 maj do të hap Eurovisionin, ku këndon e para duke përfaqësuar Shqipërinë me këngën “Sekret”.

 

Ne i urojme suksese ne Eurosong.

 

 

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img