A e gjeni dot kush eshte? Ajo sot njihet si nje nga kengtaret me te mira shqiptare

Ne rrjetet sociale kengetarja e njohur Ronela Hajati ka postuar foto nga femijeria e saj.

 

Nje nga zerat brilat dhe artiste e madhe shqiptare.Gjithmone energjike ne skene dhe me performanca te bukura.

 

Nje lajm i bukur vjen nga Ronela pasi ne 10 maj do të hap Eurovisionin, ku këndon e para duke përfaqësuar Shqipërinë me këngën “Sekret”.

 

Ne i urojme suksese ne Eurosong.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...