Shtohet familja e Ilir Shaqirit, e bija zbulon surprizën

Në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u bë pjesë e programit Emily Shaqiri.

 

Vajza e Ilir Shaqirit tregoi takimin me të atin pas përfundimit të “Big Brother”.

 

“Mund të themi që kishim aq shumë emocion sa për fjalët s’ kishte shumë hapësirë. U përqafuam shumë fort dhe me dukej pak çudi ta shihja nga afër. Më dukej më i bukur”, tha ajo duke qeshur.

 

Më tej tregoi se Ilirin e priti një “pjestar” i ri në familje. Gjatë kohës që balerini ishte në shtëpinë e “Big Brother Vip”, e shoqja dhe e bija kishin blerë një mace.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img