Rama për Ramazan: Hani më pak dhe mendoni më shumë!

Kryeministri Edi Rama ashtu si çdo natë ka postuar një shprehje që lidhet me muajin e Ramazanit.

 

Krahas mbishkrimit thuhet se në këtë muaj duhet të hash më pak dhe të mendosh më shumë. Nuk dihet nëse Rama e ka shkruar këtë në kuadër të muajit të Ramazanit, apo si një thumb ndaj krikirkëve të tij.

 

“FJALËT E MUAJIT

“Ramazani me fjalë të thjeshta do të thotë të hash më pak dhe të mendosh më shumë”, shkruan Rama.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME