Përplasen keq konkurrentet e ‘Përputhen’/ Rëndohet gjendja shëndetësore e njërës prej tyre (VIDEO)

Një situatë e rënduar ka ndodhur ditën e djeshme në studion e Për’puthen, kjo ka bërë që gjendja shëndetësore e Alesjas të mos jetë e mirë.

 

 

Pas ballafaqimit me situatat e krijuara midis saj dhe Rrushes, ajo nuk arriti dot ta përballonte. Alesja doli me shpejtësi nga studio, ndërsa Efi dhe Rrushja vrapuan pas saj.

 

Gjendja psikologjike e Alesjas ishte e rënduar që në fillim të pjesës së dytë.

 

Ajo nuk arriti dot të qetësohej derisa gjendja shëndetësore e detyroi të linte studion.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME