“Ka dalë nga shinat”, Arjola e uroi për ditëlindjen, Ledio Lako rikthen konfiktin e Portokalli (FOTO LAJM)

Ledio Lako dhe Arjola Demiri kanë rregulluar marrëdhëniet e tyre pasi aktori i njohur i ‘Portokalli’ e thumboi ish-banoren e “Big Brother VIP” në një nga intervistat e tij të fundit.

Ledio feston sot ditëlindjen dhe Arjola i ka bërë një urim publik në Instagram. Ajo ka shpërndarë një foto të tijën duke shkruar: “Urime ditëlindjen. Me çfarë të do e bardha zemër”. Fotoja është ripostuar më pas nga djali i ditëlindjes i cili ka risjellë edhe një herë në vëmendje deklaratën e tij.

“Rrofsh! Edhe të mbajmë shinat e këtij rrugëtimi fort…”- duke i dhënë edhe një këshillë të drejtpërdrejtë dhe publikisht këtë herë.

Por, çfarë tha Ledio pak javë më parë?

Aktori deklaroi se në rrugën e artit nëse hyn është shumë e vështirë të dalësh, por shtoi se ka disa aktorë që kanë dalë nga shinat. “Në gjithë rrugën e artit po hyre është një rrugë pa kthim. Por, ka shina.

Kush aktor është i disiplinuar di t’i mbajë shinat, ka shumë të tjerë që duan të dalin në det, duan të bëjnë koris të reja…”-tha ai asokohe duke iu referuar me fjalët “korsi të reja” atyre që duan të eksplorojnë gjëra të tjera.

Dhe një aktore që ka dashur ta bëjë këtë gjë ka qenë Arjola. Nëse kthehemi pas në kohën e “Big Brother VIP”, kujtojmë se kur nuk hapi kutinë e Pandorës Arjola tha se ëndrra e saj është të jetë prezantuese e “Portokallisë” dhe jo udhëtimi në Disneyland që iu ofrua.

Miku i ngushtë i Luizit zbulon se kur do hyjë nëna e këngëtarit për ta takuar në Big Brother VIP Albania

Luizi është një ndër banorët që ka tërhequr më shumë vëmendje gjatë këtij sezoni në “Big Brother VIP.   Fansat e shumtë e ndjekin banorin, teksa...

Urimi i Timo Fllokos për datëlindjen e Vera Grabockës është kaq special!

21 Marsi është një ditë speciale për ata që shkruajnë dhe dashurojnë poezinë, kjo pasi konsiderohet si "Dita e Poezisë".   Po ashtu në disa vende...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME