Jo vetëm Marku po edhe vjehrri i bën komplimenta Rudina Dembacajt, ja çfarë i thotë ai…

Një nuse si Rudina do donin ta kishin të gjithë.

 

Rudina Dembacaj duket se ka një marrëdhënie të shkëlqyer me vjehrrin e saj. Në një video që ka postuar në rrjetet sociale ai i thotë që Rudi është nusja më e bukur.

 

Sot në kinematë shqiptare do të prezantohet edhe filmi “Dashuri dhe Turbulenca”, ku Rudina përvecse aktore vjen këtë herë në rolin e producentes.

 

Filmi do të publikohet në 7 prill për publikun datë që ka lidhje me ditën e lindjes së vjehrrës së saj. Pra e shihni se sa e lidhur është ajo me vjehrrin dhe vjehrrën.

 

TE TJERA

spot_img