Jo vetëm Marku po edhe vjehrri i bën komplimenta Rudina Dembacajt, ja çfarë i thotë ai…

Një nuse si Rudina do donin ta kishin të gjithë.

 

Rudina Dembacaj duket se ka një marrëdhënie të shkëlqyer me vjehrrin e saj. Në një video që ka postuar në rrjetet sociale ai i thotë që Rudi është nusja më e bukur.

 

Sot në kinematë shqiptare do të prezantohet edhe filmi “Dashuri dhe Turbulenca”, ku Rudina përvecse aktore vjen këtë herë në rolin e producentes.

 

Filmi do të publikohet në 7 prill për publikun datë që ka lidhje me ditën e lindjes së vjehrrës së saj. Pra e shihni se sa e lidhur është ajo me vjehrrin dhe vjehrrën.

 

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit tënd. Burri pavarësisht se ishin në dasmën e tij vendosi të nxirrte celularin dhe të...

Luizi habit: Kiara hajde puthemi që mos të dalësh ti dhe të kapim finalen

Luizi dhe Kiara në një moment që janë ndodhur vetëm së bashku janë shprehur sërish më njëri tjetrin për lidhjen e tyre.   Kiara e ka...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...