‘Hakmarrje’ ndaj Donaldit? Nëna e Beatrix Ramosaj habit me veprimin që bën ndaj Ilirit

Nëna e Beatrix Ramosajt Antigona Ramosaj, së fundmi i ka befasuar të gjithë me postimin që ka shpërndarë në ‘Instagram’ ku Trixa dhe Iliri kërcejnë gjatë kohës kur ishin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

 

Në postimin e saj Antigona ka etiketuar Ilir Shaqirin dhe të bijën duke i vendosur emojin e yllit dhe duartrokitjes.

 

Këtë status më pas e ka rishpërndarë edhe Ilir Shqiri në profilin e tij në ‘Instagram’.

 

Kjo ka sjellë shumë reagime nga fansat, pasi Iliri ishte kundërshtari i Donaldit në lojë dhe ndër personat më të komentuar në BBV. Fansat e kanë interpretuar këtë si një lloj “hakmarrjeje” ndaj Donaldit pas ndarjes së tij nga Trixa.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...