Gjigante dhe luksoze, shihni si është nga brenda vila e Vera Grabockës dhe Timo Fllokos (FOTO LAJM)

Regjisorja Vera Grabocka nuk ndan shumë momente familjare në Instagramin e saj dhe shpërndan vetëm postime që lidhen me punën. Mirëpo mëngjesin e ditës së sotme ka bërë një përjashtim.

 

 

Grabocka ka postuar foto nga dy kënde të vilës së saj dhe bashkëshortit, aktorit të madh Timo Flloko. Në foton e parë ajo shihet në një ambient ndenjeje me një arredim elegant dhe me kolona të mëdha.

 

Në foton e dytë regjisorja ka pozuar pranë një statuje dekorative që qëndron pranë pishinës së saj në oborr.

 

“Mëngjes Prilli – Të gjithë kemi nevojë për pak diell në jetën tonë!”, ka shkruar Grabocka.

 

TE TJERA

spot_img