E ngatërruan me ish banoren e Big Brother VIP, veprimi i papritur i Bora Zemanit habit rrjetin (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur, Bora Zemani ka tërhequr vëmendjen sërish e të gjithëve. Kësaj here jo për marrëdhënien me Donaldin por për një foto që ka postuar në Instagram.

 

Moderatorja ka pozuar me një kapele ndërsa shkruan: “Punë punë… po dhe ndonjë foto”.

 

Mirëpo, ajo që ra menjëherë në sy ishte ngjashmëria me Einxhel Shkirën. Fansat kanë vërshuar me komente duke theksuar se sa ngjajnë.

 

Fakti që mban një kapele ( aksesor shumë i parapëlqyer për Einxhel ) dhe pozicioni që ka marrë, ka bërë që të ngatërrohen.

 

Por duket se ky krahasim nuk i ka pëlqyer aspak Borës, e cila pak më vonë ka vendosur që ta fshijë fare postimin e saj. Nuk dihet nëse veprimin e papritur e ka bërë për shkak të komenteve apo ishte e pavendosur me publikimin e fotos.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME