Berisha rrëfen për herë të parë gabimin më të madh të jetës së tij: Duhet ta kisha marrë para 5 vitesh atë vendim

Sali Berisha e ka quajtur gabimin më të madh të jetës së tij mos kthimin fuqishëm në politikë në vitin 2017.

 

Ai thotë se vendimin që mori në 2022 duhet ta kishte marrë 5 vite më parë

 

“Gabimi im më i madh i jetës është ai që mora në vitin 2022, duhet ta kisha marrë që në vitin 2017, këtë e quaj gabimin më të madh

 

Kam pasur shtytje të shumta, nga miq të thjeshtë dhe sigurisht që ata nuk e bënin për interesat e tyre për karrierën e Berishës, por për interesat e vetë Partisë Demokratike,” tha Sali Berisha në A2CNN.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME