“Ta kërcas, ta çoj kokën! Debil mashkull, kalama b*the”/ Del VIDEO e pa transmetuar, konkurrentja e “Për’puthen” shpërthen në gjuhë rruge

Konkurrentja e “Për’puthen”, Efi Dhedhes ka shpërthyer në ofendime ndaj një prej pjesëmarrësve të tjerë në emision, Samuel Ceribashit.

 

 

Pas një përplasje mes tyre në backstage, ajo iu është drejtuar me fjalë fyese konkurrentit duke i thënë: “Ta kërcas direkt, ta çoj kokën! Debil mashkull, ordiner”.

 

 

Ndërkohë Samuel Ceribashi nga ana tjetër ka ruajtur qetësinë, duke mos reaguar nga ofendimeve të saj.

 

 

Degjeneron situata! “Ta kërcas, ta çoj kokën! Debil

 

“Sillesh si fëmijë”, i thotë ai.

 

 

Efi: Çfarë njeh, fol lëri këto mos më thuaj mua ik, se ta kërcas direkt, ta çoj kokën! Debil mashkull, ordiner

 

Efi: Thotë para kamera, të njoh unë kush je ti

 

Samuel: Po të njoh o zemra. Të kam njohur nga televizori, je shumë e bukur

 

Samuel: Shumë e bukur je. Të njoh nga televizori

 

Samuel: Kujt i thua ordiner ti

 

Efi: Ordiner, qepe gojën. Kalama b*the

 

Efi: S’di të argumentosh dhe të kthesh një përgjigje, më tregon që më njeh mua ti

 

 

https://vm.tiktok.com/ZMLQ2pUPS/

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...