Horoskopi ditor, e merkure date 6 prill 2022

Dashi: Ata që janë të rinj mund të përjetojnë disa aventura romantike. Kënaqësia fillon në punë, veçanërisht nëse sapo keni filluar një punë të re.

Demi: Sot do arrini të zbuloni dëshirat dhe ndjenjat tuaja të vërteta. Në punë duhet të keni kujdes që të qëndroni me këmbë në tokë. Mund të ketë vonesa në mbledhjen e borxheve dhe mund të keni shpenzime për shtëpinë.

Binjakët: Në dashuri është koha e duhur për të bërë paqe me dikë. Nëse jeni beqarë, është koha të shikoni përreth sepse keni shumë mundësi. Intuita dhe koha janë ideale për të kompensuar gabimet e së shkuarës.

Gaforrja: Një ngjarje e rëndësishme emocionale mund të vijë papritur. Jeni nervoz dhe të shqetësuar: duhet të shkarkoni ngarkesat e vjetra. Jeni pak të rënduar në punë, por humori juaj i mirë mund të zgjidhë gjithçka.

Luani: Duhet të jeni të duruar në dashuri. Një diskutim i vogël mund të ndodhë sonte. Në punë, nëse jeni të vetëpunësuar, shmangni teprimet.

Virgjeresha: Ju jeni gati për dashuri, kjo është arsyeja pse edhe një takim i rastësishëm mund të jetë interesant. Në punë, jini të sigurt sepse keni kohë.

Peshorja: Jeni të lodhur dhe kjo ju bën të ekzagjeroni gjithçka. Kujdes, mund të keni diskutime në dashuri dhe në punë. Përpiquni të mos e mbani ‘hundën lart’.

Akrepi: Nëse keni pasur një takim interesant kohët e fundit, përpiquni të bëni zgjedhje të matura. Ju keni bërë shumë punë gjatë kësaj kohe, por tani është koha për të menduar për ndjenjat.

Shigjetari: Mos mendoni se kush ju ka lënduar tashmë. Lëreni të kaluarën dhe shikoni në të ardhmen. Mund të ketë probleme edhe në aspektin ekonomik.

Bricjapi: Ndonjëherë disa histori nuk duket se kanë kuptim dhe nga kjo mund të lindin diskutime. Në punë situata duket tepër e mirë.

Ujori: Falë ndikimit të Hënës, ndiheni shumë pasionantë. Mos u mbyllni në vetvete, por shfaqni ndjenjat tuaja. Në punë keni avantazh dhe nëse keni biznesin tuaj, mund të keni sukses.

Peshqit: Prej 2 ditësh po përpiqeni të kuptoni ndjenjat tuaja, por thjesht dëshironi të përfundoni një lidhje për të nisur një tjetër. Në punë duhet t’u besoni ideve tuaja dhe aftësisë suaj.

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u bë pjesë e “BBVA”. Ajo, ishte e martuar me gjinekologun Dardan Baftiu, me të cilin ka...

Nami në rrjet! Zbulohet lidhja që ka Luizi dhe Kiara me Edi Ramën dhe Lindën

Teksa historia e Liuzit dhe Kiarës po i mban të gjithë mbërthyer, ne po gërmojmë pak se çfarë thonë yjet për këtë kombimin.   Luizi është...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...