“Do të shihemi në një stacion tjetër”, fjalët e fundit të Eni Vasilit në Top Channel para largimit

Prej ditësh është bërë e ditur se Eni Vasili do të largohet përfundimisht nga “Top Channel”. Gazetarja dhe moderatorja e “Open” është prej 4 vitesh në këtë televizon, ku më parë ishte në News24 dhe do të rikthehet sërish aty.

 

 

Ditën e djeshme u shfaq puntata e fundit e Open në këtë televizion. Mes emocionesh Eni Vasili shprehu falënderimet për Top Channel për 4vitet e bashkëpunimit.

 

Ajo tha se shumë shpejt do të shfaqet në një tjetër televizion, pikërisht në News 24.
Mbetet enigmë çfarë e shtyu Vasilin të merrtë këtë vendim.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...