Brenda shtëpisë luksoze të Vera Grabockës dhe Timo Fllokos

Emrin e saj e kemi dëgjuar ndër vite dhe e dëgjojmë ende, punën e saj në televizion e shohim vazhdimisht, por vetë Vera Grabocka ka vendosur të qëndrojë vetëm në regji. Ajo u ka thënë “JO” kaktegorike intervistave dhe rrëfimeve rreth jetës së saj private.

 

 

Rrjetet sociale të regjisores shqiptare duken si ura e vetme e komunikimit të drejtpërdrejtë mes saj dhe njerëzve, por edhe aty ajo poston përmbajtje që lidhen me punën dhe shumë rrallë foto a video private.

 

Mëngjesin e ditës së sotme Vera e ka bërë një përjashtim dhe ka ndarë me ndjekësit në Instagram foto nga dy kënde të vilës së saj dhe bashkëshortit, aktorit të madh Timo Flloko. Në foton e parë ajo shihet në një ambient ndenjeje, që me kolonat e mëdha të ngjan me ato vilat e Toskanës. Nga kjo foto duket se shtëpia e tyre është e arreduar në mënyrë elegante dhe me shumë stil.

 

 

Në foton e dytë Vera ka pozuar pranë një statuje dekorative(kal) që qëndron pranë pishinës së saj, në oborr. “Mëngjes Prilli – Të gjithë kemi nevojë për pak diell në jetën tonë!”- ka shkruar Vera që ka ndarë kështu si rrallëherë copëza nga vila e saj.

 

Regjisorja nuk ndan shumë momente familjare në Instagramin e saj ama nuk i mban për vete të gjitha. Ajo dhe Timo kanë vetëm një vajzë që quhet Linda dhe që Vera e publikon rrallë në Instagram. Ajo jeton në SHBA dhe ka dy fëmijë.

 

Kjo video është një pamje shumë e rrallë që na vjen nga regjisorja, përpos dedikimeve të dashurisë që bën herë pas here për partnerin e saj të jetës.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...