Zhduket pa lënë gjurmë 41-vjeçari shqiptar në Greqi, kishte shkuar bashkë me nënën për të … (EMRI-FOTO)

Një shtetas shqiptar është zhdukur në shtetin fqinj, Greqi.

Bëhet fjalë për 41 vjeçarin Panajot Kaleshi nga Finiqi, i cili është zhdukur prej 31 marsit dhe tashmë po kërkohet nga familjarët e tij në Greqi.

Fotografia e shqiptarit është shpërndarë në rrjet për të kërkuar ndihmë.

Mësohet se ai kishte shkuar me nënën e tij në Platamona, Pire për të blerë disa mobilje për shtëpi.

Gjatë kohës që ai ndodhej në Pire, është shkëputur për pak çaste nga nëna e tij duke shkuar në një kioskë aty pranë dhe prej atij momenti nuk është kthyer më.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME