Robert Berisha bën deklaratën e fortë kundër Elvana Gjatës: Kemi ndenjur në të njëjtin hotel…

Robert Berisha nuk ngurron që gjithë pakënaqësitë që ka me personazhet shqiptarë ti shprehë në emisionin e tij. E të njëjtën gjë ka bërë pikërisht me Elvana Gjatën.

Teksa kishte të ftuar Bardhin që ka publikuar këngën “Ex” me Elvana Gjatën, Roberti është ndalur paksa tek kjo e fundit. Nuk ka ngurruar tē tregojë pakënaqësitë e tij.

“Elvana është artiste edhe pse i është rrit menja, i ka hup ato 25-30 vjet që i kemi ngrënë kemi pi, kemi qenë n të njëjtat hotele, kemi udhetuar me të njëjtin autobus, e të njëjtin kerr u hupen.

Si je thotë tani, t’ja dhezësh njëherë”- ka thënë ai.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...