“Më ofruan të bëhesha …/ Shqipe Hysenaj rrëfen prapaskenat e “Përputhen”

Mevlani, një tjetër konkurrent i “Përputhen”në këngën e tij si protagoniste kryesore në klip kishte zgjedhur Shqipe Hysenaj.

 

 

Kjo e fundit ka deklaruar se ai i ka thënë që pagesën do ja japë pas përfundimit të xhirimeve, por nuk ka marrë asnjë kacidhe.

 

Së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Why Not” në RTV Ora dhe moderatorja e programit, Roza Lati e ka pyetur nëse është e vërtetë e gjitha kjo, që Mevlani nuk e ka paguar.

 

“Aman lëre se ajo pagesa është bërë ushqim për qentë, nejse ajo është histori e mbyllur që nuk dua fare ta komentoj se do dalë sërish nëpër portale. Sigurisht që nuk më ka paguar”.

 

 

“Përputhen ka nxjerrë imazhe të forta Instagrami, përveçse këngëtare”, e ka pyetur moderatorja.

 

“Edhe unë do të dilja këngëtare,kur dola nga program më është ofruar të bëja një këngë por kur pashë që stonoja thashë jo”, ka rrëfyer ndër të tjera Shqipja.

U dha më në fund puthja e shumëpritur? Ja çfarë ndodhi mes Luizit dhe Kiarës në dhomën e gjumit (VIDEO)

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e sotme që të mos flasin deri në finale e madhe të Talent Show-t.   Ky dënim, i...

Çfarë po ndodh? Rama me probleme shëndetësore, mungon në eventin e rëndësishëm

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, gjatë fjalës së tij në mbrëmjen Gala e më të mirëve të 2022 për futbollistet dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...