‘A je e virgjër?’, Shqipja e ‘Përputhen’ jep përgjigjen EPIKE!

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Why not”, ku moderatorja Roza Lati nuk ia kurseu pyetjet pikante.

 

Teksa Shqipja zbuloi se nuk është në një lidhje dashurie dhe se nuk i pëlqen të dalë në takime, Roza e pyeti: A je e virgjër?

 

Shqipja e mori me sportivitet dhe u përgjigj: Rozaaaa! Po e dashur, që te sytë dukem!

 

Përgjigjja e saj shkaktoi shumë të qeshura në studio.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img