Pas martesës së dështuar, mbulohet me perçe këngëtarja Fjolla Morina?

Lajmet midis “U martua Fjolla Morina” dhe “Divorcohet Fjolla Morina” nuk patën shumë distancë midis tyre.

Kjo sepse martesa e saj me Fisnikun nuk zgjati shumë dhe ndarja nuk ishte nga më të qetat.

Të dy folën për portalet dhe sigurisht që versioni i njërit nuk përputhet me të tjetrit por te prekim hundën me dorë se nuk janë ndjerë këto ditë.

Ditën e djeshme filloi muaji i shenjtë i Ramazanit dhe ndër mijëra besimtarë që agjërojnë ka dhe shumë vip-a.

Një ndër to është edhe Fjolla Morina e cila ka treguar se agjënon çdo vit. Fjolla është shfaqur e mbuluar dhe ka disa fjalë..

“Mirë se vjen o muaj i bekuar!Ramazani qoftë i lehtë,i begatë dhe i mbushur me vepra të mira për të gjithë besimtarët.Amin”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME