“Edhe unë shpirt kam”, Beatrix i kundërpërgjigjet Borës

Bora Zemani na bëri një rreng të bukur me rastin e 1 prillit, ditën e gënjeshtrave. Në orën 18:00, moderatorja e Përputhen na surprizoi me postimin e saj në Instagram.

Kënga do quhej “Nuk jam si ti” dhe do publikohen në orën 20:00. Kjo ishte e gjitha një shaka e Borës, kaq. Pak minuta pas postimit të Borëa, reagoi në mënyrë të habitshme edhe Triksa.

Beatrix njoftoi për publikimin e një projekti të ri (sigurisht edhe ky për 1 Prillin), mirëpo titulli ishte një kundërpërgjigje e hapur ndaj Borës.“As unë si ti”, ishte titulli thumbues i zgjedhur nga Trixa, që për habi do të lançohej po në 20:00.

S’dimë nëse këto janë thumba publikë për njëra-tjetrën, apo dy vajzat së bashku kanë bërë plan të na vënë në lojë të gjithëve në Ditën e Gënjeshtrave.Nëse Bora na vuri në lojë të gjithëve dhe e gjithë kjo ishte një shaka e saj, Trixa ka lancuar një pjesë demo nga projekti i ri i punuar nga vëllai i saj, Alban Ramosaj.

Ndër të tjera në tekst thuhet: “Edhe unë shpirt kam, prej guri e bonme nuk jam”. Do na duhet të presim deri sa të publikohet knëga e plotë, për të kuptuar fabulën e këngës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet identiteti i burrit të Oltës, i njëjti u pa në zyret e Top Channel

Olta Gixhari është banore në ‘Big Brother Vip Albania...

Reagimin e Klea Hutës pas puthjes së Kiarës me Luizin nuk duhet ta humbisni (VIDEO)

Pak minuta më parë Kiara dhe Luizi shkëmbyen puthjen...

Ndodh edhe kjo! Kuvendi “zien” nga debati dhe tensionet e forta, deputeti i PS luan shah (FOTO)

Përjashtimi i kryetarit të PD-së Sali Berisha dhe katër...