Edhe Alketa te ‘Jeta është qef’! Moderatores i ndodh surpriza e hidhur në mes të autostradës

Duke qenë se “Love Story” nuk arriti famën dhe suksesin që ajo do të donte, Alketa Vejsiu ka zbuluar se shumë shpejt do të vijë edicioni i ri i “Në kurthin e Piter Pan”.

Por teksa është nisur për audiocione, moderatores i ka ndodhur e papritura në ems të autostradës. Alketën e ka lënë mkina në rrugë pasi ka harruar ta mbush me naftë.

“Më la makina në rrugë se kisha harruat t’i hidhja karburant. U nisa që ta furnizoja dhe ngela në mes të rrugës, më sakt në anën tjetër të autostradës.Karburntin e shoh por duhet të kapercej autostradën.

Jetë e komplikuar. Jeta është qef. Po ky njeriu mirë ma zgjidhi me bidon. 10 minuta vonëse në audicionet e Piterit”, shkruan Alketa.Edhe Alketa te ‘Jeta është qef’! Moderatores i ndodh surpriza e hidhur në mes të autostradës, por ka akoma njerëz të mirë në këtë vend.

Ka nga ata që i lë makina në mes të rrugës se iu mbaron nafta dhe nuk kanë më lekë t’i hedhin, ndërsa Alketë nuk e ka këtë problem, thjesht ka harruar.Por të paktën ka ende njerëz të mirë në këtë vend dhe që të vijnë në ndihmë kur gjendesh në vështriësi, sidomos kur je vetëm dhe aq më tepër në autostradë.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img