Balina Bodinaku bëhet drejtoreshë, me një rrogë prej 3 milionë e 700 mijë lekësh në muaj

Balina Bodinaku ishte një nga opinionistet e Big Brother Vip në sezonin e parë, e cila u bë shpesherë objekt debatesh dhe diskutimesh me qëndrimet e saj ndaj banorëve dhe për ngjarjet që ndodhnin në shtëpi.

E akuzuar shpesh si mbështetëse e flkatë e Donaldit, Balina do të mbahet mend gjithashtu pë debatin dhe situatën me Fifin, që ra pa ndjenja gjatë spektaklit live, por që më pas u sqaruan dhe tashmë nuk ndonjë mëri mes tyre, për zënkën live me Meridianin etj.

Pasi mbylli me sukses për më shumë se 4 muaj angazhimin e saj si opinioniste në Big Brother, Balina ka filluar punë si si drejtoreshë marketingu në një nga bankat e nivelit të dytë në Shqipëri.Sipas asa që shkruan gazetari Bledi Mane, Balina Bodinaku është emëruar drejtoreshë marketingu e bankës shqiptaro-amerikane ABI.

Madje gazetari ka zbuluar dhe rrogën që merr Balina si drejtoreshë, dhe është dikur te 3 milionë e 700 mijë lëkësh në muaj, përvec bonuseve dhe shpërblimeve.Me punën e re që ka filluar është e vështirë ta shohim Balinën në ekran, ndoshta kur të fillojë Big Brother 2 nga fundi i vitit mund të jetë sërish opinioniste.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...