U largua nga programi/ Ish-konkurrentja e “Për’puthen” zbulohet se ka gënjyer për moshën e saj. Ja sa vjeç është ajo

Çiljeta Kormuzi ishte një ndër konkurrentet e emisionit të “Për’puthen” e cila i habiti të gjithë me prezantimin e saj ku tregoi se ishte 25-vjeç dhe një mama beqare.

 

Mirëpo në rrjet kanë qarkulluar disa imazhe të vjetra të ish-konkurrentes ku thuhet se ajo ka gënjyer për moshën e saj. Fotot e publikuara tregojnë Çiljetën e cila po feston 27-vjetorin më 30 janar të vitit 2020. Pra mesa duket modelja është 29-vjeç dhe jo aq sa ka treguar në emisionin e dashurisë.

 

Ndërsa disa ditë më parë Çiljeta ka lajmëruar nëpërmjet një postimi në Instagram se kishte vendosur të largohej nga programi për ‘shkak të disa arsyeve familjare dhe vajzës së saj’.

 

Nuk dihet ende nëse ka qenë kjo arsyeja e vërtetë e largimit nga programi apo fakti se ish-konkurrentja ka dalë zbuluar në lidhje me moshën e saj të vërtetë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...