Pse Bora Zemani dhe Beatrix po publikojnë këngët në të njëjtën orë?

Në orën 20:00 edhe Beatrix Ramosaj do të publikojë këngë të re. ‘As unë si ti’ titullohet kënga e re e cila do të publikohet në të njëjtën orë me projektin e fundit të Bora Zemanit.

 

‘Nuk jam si ti’ titullohet kënga e re e Borës e cila do të publikohet sot në orën 20:00.

 

Mbetet të pritet se si do të përqafohet nga publiku kënga e Trixës dhe ajo e Borës. Cila do t’i hyjë më shumë në zemër Donaldit???

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME