Çfarë bëri? Kapet mat dhe ‘masakrohet’ keq nga komentuesit Rudina Magjistari (foto)

Moderatorja Rudina Magjistari është vënë shpesh në qendër të vëmendjes për gafat e saj në programin që moderon.

 

Por, këtë herë diçka tjetër në profilin e Instagramit e ka marrë vëmendjen.

 

Ndjekësit kanë vënë re se Rudina ka përdorur fotoshop në fotot e saj, aq sa ka shtrembëruar pamjen e pasme të fotos dhe telefonin.

 

Disa prej tyre nuk kanë ngurruar t’ia vënë në dukje këtë gjë duke komentuar ne fotot e saj.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...