“Bota do shpërthejë”/ Donald Veshaj bën deklaratën e papritur! Çfarë po paralajmëron?

Që pas daljes nga “Big Brother VIP”, Donaldi po merr vëmendjen me çdo postim në rrjete sociale dhe çdo veprim i tij komentohet. Edhe sot, aktori i ka bërë ndjekësit kurioz me statuset që ka postuar.

Advertisements

Fillimisht ai ka publikuar një foto duke ecur dhe shkruan: “Çfarë ndodh nëse prek gjëra?”

Më pas ka postuar një foto të tij duke vazhduar: “…Ndoshta bota do shpërthejë”.

Advertisements

Se për çfarë e ka fjalën Donaldi nuk e dimë, por aktori së fundmi është komentuar shumë për jetën e tij personale, ndarjen nga Trixa dhe ribashkimin me Borën. Mos ndoshta dhe statuset e tij kanë të bëjnë me to? Mbetet për tu parë!

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME