Bora Zemani do publikojë këngën “Nuk jam si ti”, i kundërpërgjigjet Beatrix “As unë si ti”

Përmes një postimi në Instagram, Bora Zemani lajmëroi e para që sot do të publikojë këngën e saj të parë (Gënjeshtër për 1 Prillin sigurisht),

 

që do të titullohet “Nuk jam si ti”.Sipas Borës, kënga lançohet sot në orën 20:00. “Nuk jam si ti” my surprise for you people! Can’t ëait to share ëith you my song… Count the hours…

 

Tonight at 20:00!”, shkruan Bora.Mirëpo, disa minuta më vonë edhe Beatrix njoftoi për publikimin e një projekti të ri (sigurisht edhe ky për 1 Prillin), mirëpo titulli ishte një kundërpërgjigje e hapur ndaj Borës.“As unë si ti”, ishte titulli thumbues i zgjedhur nga Trixa, që për habi do të lançohej po në 20:00.

 

S’dimë nëse këto janë thumba publikë për njëra-tjetrën, apo dy vajzat së bashku kanë bërë plan të na vënë në lojë të gjithëve në Ditën e Gënjeshtrave.Bora Zemani do publikojë këngën “Nuk jam si ti”, i kundërpërgjigjet Beatrix “As unë si ti”

 

Tani s’na mbetet gjë tjetër të presim orën 20:00, për të parë cfarë kanë përgatitur vërtetë dy vajzat apo thjesht e gjitha ka qenë një shaka me rastin e 1 prillit.Triksa vërtetë pritet të sjellë një këngë këto ditë që do të jetë në bashkëpunim me Dj Geek, por ende s’ka lajmëruar për datën kur do publikohet.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...