Befason politikani i njohur, zbulon çrregullimin nga i cili vuan kryeministri Rama

Juristi i njohur Ylli Manjani ka shfaqur shqetësimin për uljen e nivelit të ujit në liqenin e Fierzës. Manjani bën përgjegjës kryeministri Rama, madje e quan edhe hidrofob.

 

Postimi i Manjanit

Megjithmend, duhet studiuar kjo sjelle.

 

Kur ishte kryetar bashkie hapi portën e liqenit të Tiranës dhe e thau atë. Tani Kryeministër thau liqenin e Fierzës.

 

Hajdut nuk është. Insiston ta thotë vetë këtë gjë, por as ne të tjerët nuk kemi prova.

 

Të jetë hidrofob?!

 

Vetëm kjo e spjegon përsëritjen e të njëjtës sjellje me ujin…

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img