Beatrix i ndryshon titullin këngës nga inati i Bores dhe qenka dedikimi i ndarjes që na paralajmëroi ish-banorja!

Bora Zemani ja arriti t’i “gënjejë” të gjithë me sukses në ditën e gënjështrave!

 

Teksa moderatorja e rrjetit ka zjerë rrjetin me postimin e saj më të ri ku tha se do të publikonte një këngë të titulluar “Nuk jam si ti” në orën 20:00, pak kohë më pas, ajo zbuloi se e gjitha ishte një rreng e ditës së 1 prillit!

 

Si duket edhe Trixa ka bërë të njëjtën gjë pasi kënga ende nuk është gati dhe nuk do titullohet “As unë si ti”, por “Më ndikon” dhe duket si kënga dedikuar ndarjes me Donaldin sic na tha Xheisara, ish-banorja e BBVIP

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME