Alketa Vejsiut i ndodh e papritura në mes të autostradës, por ja kush është ai që e shpëtoi moderatoren (FOTO LAJM)

Alketa Vejsiu ka zbuluar se shumë shpejt do të vijë edicioni i ri i “Në kurthin e Piter Pan”. Por sot teksa është nisur për audiocione, moderatores i ka ndodhur e papritura.

 

Alketën e ka lënë mkina në rrugë pasi ka harruat ta mbush me naftë shprehet moderatorja.

 

“Më la makina në rrugë se kisha harruat t’i hidhja karburant. U nisa që ta furnizoja dhe ngela në mes të rrugës, më sakt në anën tjetër të autostradës.

 

Karburntin e shoh por duhet të kapercej autostradën. Jetë e komplikuar. Jeta është qef. Po ky njeriu mirë ma zgjidhi me bidon. 10 minuta vonëse në audicionet e Piterit”, shkruan Alketa.

 

Efi kapet keq në studio me motrën e Oltës: Femër e ligë

Efi ishte e ftuar në Fan Club mesditën e sotme, një ditë pas eliminimit të saj nga Big Brother.Duket se përballjet e saj me...

Reagon edhe Sonila Meço: Nuk na e ka fajin Dea Mishel, ajo ka zgjedhur të qëndrojë injorante

Dea Mishel, banorja e Big Brother Vip me mesataren 9.5 siç ka treguar ajo në shtëpinë e famshme, ka lëshuar disa perla gjatë një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME