“2 mld euro”! Publikohet programi i Top Story që nuk pa dritën e transmetimit

“2 mld euro”! Publikohet programi i Top Story që nuk pa dritën e transmetimit
Është publikuar promoja e emisionit ‘Top Story’

që ishte planifikuar të transmetohej të mërkurën në Top Channel, por konflikti mes redaktorit të programit Endrit Habilaj dhe Presidentes së televizionit, Vjollca Hoxha bëri që gjithçka të anulohej.

Këtë të mërkurë emisioni do të fliste për Oligarkët e Rilindjes Urbane, të cilët kanë marrë mbi 2 miliardë euro nga qeveria për programin e Rilindjes Urbane, 600 milion euro që shkuan për fasada, sheshe qytetesh që po braktisen dhe projekte problematike.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img