Sapo largohet Sali Berisha, ish kreu i PD-së Lulzim Basha bën lëvizjen e papritur

Ish kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbërritur në sallën e Kuvendit sapo është larguar ish kryeministri Sali Berisha.

 

Basha është ulur pranë sekretarit të Përgjithshëm të partisë Gazmend Bardhi.

 

Siç shihet nga pamjet Basha është ulur të njëjtën karrige që ka pasur kur mbante postin e kreut të partisë.

 

Përpara se të ulet në vendin e tij Basha është takuar me deputetët e PD Dashmor Sula dhe Saimir Korreshi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME