Eduarti i bën gjëmën Arbanës! I publikon foton që ajo nuk do donte kurre ta shikonte publiku

Regjisori Eduart Grishaj ka treguar në postimet e fundit në rrjetet sociale se po merret me projektin e tij të ri kinematografik,, një film të cilin ka treguar se xhirimet i ka përfunduar.

 

Mirëpo ndërkohë që Eduarti po merret me punë, Arbana Osmani pas mbylljes me sukses të reality-shoë-t ‘Big Brother VIP’ po shijon në shtëpi filmat e saja të preferuar.

 

Megjithatë Edi e ka nxjerrë zbuluar, duke publikuar një foto të Arbanës në shtëpi që para televizorit e ka zënë gjumi dhe që ajo nuk do donte ta shihte publiku në një moment të tillë.“Unë jam duke punuar në studio tani dhe arbana më shet mend që po shikon filmin Coda”, ka shkruar Eduarti krah fotos së Arbanës.

 

Tani presim kundërpërgjigjen e Arbanës, që me siguri do “hakmerret” ndaj Eduartit.“Na shet dhe mend”, Eduarti i bën gjëmën Arbanës! I publikon foton që ajo nuk do donte kurre ta shikonte publikuKujtojmë se cifti janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë, qe thuhet se do jetë vajzë. Ata janë prindër të një djali të vogël, Diellit dhe së shpejti do bëhen prindër për herë të dytë.

 

Lajmin e bukur Arbana e dha në finalen e amdhe të Big Brother Vip. Ajo do të rikthehet në ekran kur të fillojë BBV2, që pritet të jetë nga fundi i dhejtorit të këtij viti ose në janar të vitit të ardhshëm.

 

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e Butrintit në reality-show do t'i prishte lojën.   Megjithatë, sipas gazetarit dhe moderatorit Blendi Salaj në termat...

“Kur të shkosh te K dil vet” Kur batuta tallëse e Luiz Ejllit la pa fjalë Edi Ramën (FOTO)

Luiz Ejlli njihet tashmë për batutat e tij në shtëpinë e BigBrother Vip Albania. Por një koment i tij në një postim të kryeministrit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...