Atdheu i Përputhen përfundon në spital dhe vë mend nga gabimi që bëri: Nuk e bëj më

Ish konkurrenti i Përputhen Atdhe Xharravina ka përfunduar në spital dhe sigurisht që nuk mund të rrinte pa bërë një video në TikTok.

Ai ka qenë duke bërë serum.Shkak ka qenë pikërisht teprimi me alkolin pasi ish konkurrenti e ka treguar vetë. Madje ai ka publikuar edhe një këngë që e këndon teksa merr serumin.

Por Atdheu ka vënë mend dhe thotë që nuk do e bëjë më.Atdheu gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes për marrëdhëniet e tij të dashurisë. Ndonse në këto momente duket se ka rënë paksa në qetësi.

I pëlqën vemendja dhe nuk lë rast pa dalë në emisione dhe intervista.Edhe gjatë kohës kur ishte Big Brother Vip, edhe pse nuk ishte banor, sërish Atdheu gjeti mënyrën si të bëhej protagonist dhe të bëhej pjesë e medieve dhe portaleve.Ai i hyri si i ftuar special pasi njihte dy nga banoret sic ishte aktorja tropojane Arjola Demiri dhe Antonela Berisha e Përputhen.

Atdheu u bë shkak që dy gocat të kishin ca mosmarrëveshje mes tyre.Me mbarimin e BBV, Arjola që tha se e kishte mik të ngushtë Atdheun, i dha fund miqësisë me të. Arsyeja ende nuk dihet, por tashmë dy miqtë nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Zbulohet arsyeja është apo jo në një lidhje jashtë shtëpisë së “BBV” Luiz Ejlli?

Kur hyri në “Big Brother Vip” ai ishte një “i panjohur” në rrjetet sociale, ndërsa sot akoma pa kaluar një muaj numëron mbi 350K...

Nami në rrjet! Zbulohet lidhja që ka Luizi dhe Kiara me Edi Ramën dhe Lindën

Teksa historia e Liuzit dhe Kiarës po i mban të gjithë mbërthyer, ne po gërmojmë pak se çfarë thonë yjet për këtë kombimin.   Luizi është...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...