“Aksident”, këngëtari i njohur shqiptar përfundon në spital (Foto)

Butrint Imeri ka pësuar një incident.

 

Këngëtari i mirënjohur ka zbuluar përmes një postimi në rrjete sociale se ka lënduar këmbën teksa ka treguar se e ka fashuar.

 

“Aksident” ka shkruar këngëtari krahas postimit duke mos zbuluar asgjë më shumë se çfarë ka ndodhur. Sa i përket muzikës, këngëtari ka paralajmëruar këngën e re. Kjo vjen vetëm tre muaj pas super hitit që solli në bashkëpunim me Don Xhonin.

 

Kënga e titulluar “Mi Corazon” rezultoi një sukses i jashtëzakonshëm dhe deri më tani numëron rreth 40 milionë klikime.

 

“Të gjithë kanë informacione edhe për ty: Arbana i kthehet Oltës: E turpshme

Përgjatë këtyre ditëve Olta ka kërcënuar Kiarën dhe Efin duke thënë se di shumë gjëra për to dhe se mund t’i nxjerrë me një...

Tjetër ofertë e çmendur për Luizin: Ja sa qindra mijëra euro do fitonte ai nëse vendos të dalë sot nga BBV…

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...