Olti Currit i ndodh e papritura, ‘goditet me shpullë’ nga Dorina Mema

Shuplaka që Will Smith i dha Chris Rock i cili bëri një batutë në lidhje me bashkëshorten e aktorit gjatë ceremonisë së çmimeve “Oscar” i shokoi të gjithë kudo nëpër botë.

 

Madje dhe momenti është bërë viral në rrjetet sociale ku shumë prej tyre e kanë përdorur dhe për të bërë shaka nga më të ndryshmet.

 

Një prej tyre është dhe Olti Curri i cili ka imporovizuar situatën por në mënyrën e tij. Opinionisiti ka postuar një video komike në rrjetet sociale ku është duke folur në lidhje me pjesën e fitnesit, dietat që duhen mbajtur apo regjimet ushqimore ku sipas tij kjo gjë e ka lodhur shumë dhe gjithashtu një nga këta persona ai përmend Dorina Memën.

 

Në këto momente Dorina i shkon Oltit dhe e gjuan më shuplakë dhe ai qëndron ‘i habitur’ nga ky gjest. Mesa duket opinionisti mbështet Chris Rock në situatën që u gjend pasi krahas videos ai shkruan “Të kuptoj Chris Rock”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...