Mos vallë sapo zbuluam takimin e dytë midis Borës dhe Donaldit?

Pak ditë më parë,Kryefjala solli eksluzivisht foton ku dukej makina e Donald Veshaj parkuar poshtë shtëpisë së Bora Zemanit.

Kaq u desh për fansat e dyshes që të ëndërronin për një rikthim.

Sigurisht që ata vetë nuk flasin dhe na detyrojnë të përveshim mëngët e ti zbulojmë vet.
Së fundmi ka qënë Olti Curri ai që ka ‘ngacmuar’ ndjekësit në Instagram me pyetjen:”Po lexoj që Sabiani me Ilirin janë në Vienë”

Një ndjekës/e menjëherë përgjigjet :”Në sistemin Tims,Donaldi është nisur dje në orën 4:30,Bora 14:30!”

Ky ishte momenti kur hapëm sytë dhe menduam,prit pak!
Domethënë nuk po flasim vërtet për Ilirin dhe Sabianin?
Ah,tani po!

Çfarë bëmë?
Atë që bën çdo vajzë kur i dashuri i thotë se ka dal me shokët,u futëm në profilin e secilit dhe po,të dy janë në Zvicër.

Bora ka hedhur story duke e treguar hapur se ndodhet në Vienë dhe Donaldi në anën tjetër ka shpërndarë në story club-in ku do performojë dhe po,është në Laussanë të Zvicrës.

Mendoni vërtet për një rikthim mes dyshes apo po ju pëlqen shumë kjo vëmendja dhe e bëjnë enkas?

 

Banorët informohen nga produksioni? Eni Tare reagon pas videos virale ku zbuloi se brenda ‘Big Brother Vip’ ka televizor

Disa javë më parë është bërë virale në rrjetet sociale si Eni Tare, banor i Big Brother VIP, tha se e dinte sa ishte...

Rama këshillon shoferët: Kujdes kur udhëtoni në zonat malore!

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se po vijon puna nga veriu në jug me mjete borëpastruese për të siguruar që qarkullimi i...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME