Evi Kokalari nuk i ndahet Lulzim Bashës, i publikon foton dhe e ‘thumbon’ ashpër

Aktivistja shqiptaro-amerikane, Evi Kokalari nuk i ndahet Lulzim Bashës edhe pse ai dha dorëheqjen nga drejtimi i PD-së.

E rreshtuar në krah të Berishës, Kokalari ka ironizuar veprimin më të fundit të Bashës.

Ajo ka publikuar pamje nga zyrat e reja të Bashës.

“Çdo mëngjes zgjohem me këtë pamje – zyrat e Bashës. #TorreDrin”, shkruan Kokalari.

TE TJERA

spot_img