E tradhëtoi? Fisnik Syla zbulon arsyen e ndarjes nga Fjolla Morina!

Telenovela Fisnik Syla dhe Fjolla Morina vazhdon ende dhe sot me zhvillime të reja!

 

Pas borxhit të kompanisë turistike dhe ndarjes së tyre ata nuk ngurrojnë ti hedhin baltë njëri tjetrit.

 

Fjolla e ka thumbuar herë pas here në rrjetet sociale ku ka treguar se ndarja nuk ka qenë miqësore e madje e quan edhe tradhëtar. “Nëse ke humbur një tradhtar mos qani sepse ai ka humbur një femër që e do ndërsa ti ke humbur një mashtrues”- shkruan këngëtarja.

 

Ndërkohë që Fisniku në një intervistë ka thënë: Ata që rrinë me mua e dinë që nuk jam tradhëtar, kur jam në një lidhje jam i fokusuar aty. E kemi parë që nuk funksionon më lidhja jonë, ka mbaruar gjithçka!

“Është një mashtrues i rëndomtë”, Meta shpërthen keq ndaj Bashës: I shërben Ramës dhe shpërblehet nga ai

Kryetari i Partisë së Lirisë ka deklaruar se dorëheqja e deputetit demokrat Lulzim Basha, nuk ekziston në Gjykatë.   Meta u pyet në lidhje me rolin...

Asnjë femër nuk duhet të injorojë në të përditshmen e saj 4 simptomat e atakut kardiak

Ataku kardiak është një prej shkaktarëve kryesorë të vdekshmërisë në vende të ndryshme. Kjo sëmundje ka përparuar ndjeshëm vitet e fundit duke ngritur alarmin...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...