Delinda Disha zbulon mashtrimin e madh që po na bëjnë: Hipokrit dhe i pabesë…

Delinda Disha është ndër ato pak aktore dhe personazhe publik që ndan cdo gjë me ndjekësit në rrjetet e saj sociale. Pak ditë më aprë, ishte vetë aktorja e Klanifornia që tregoi për humbjen e madhe.

 

Ajo humbi dy binajkët që priste të vinin së shpejti në jetë. Edhe pse e dërrmuar, ajo gjeti forcën e duhur dhe u ngjit ne skenën e teatrit në shfaqjen e programuar.

 

Në një postim në rrjetet sociale ku rrëfeu se c`kishte ndodhur, Delinda shpjegonte se fizikisht është mirë, por nga psikologjike po e kalon shumë keq humbjen e dy bebushave të saj.

 

“Miq dua të ndaj me ju jo vetëm momentet e bukura por edhe ato të vështira. Të dy bebushat i humba. Dy binjakët që i doja kaq shumë. Janë atje lart si dy engjëj ndoshta ishte shumë ëndërr e bukur për të qenë realitet. Nuk ja dolëm dot. Jam mirë por psikologjikisht po e kaloj shumë keq”, shkruante Delinda.

 

Së fundmi, Delinda Disha ka bërë një reagim tejet të fortë në rrjetet sociale mbi situtën e Rusisë dhe Ukrainës. Aktorja konsideron Amerikën si hipokrite dhe mashtruese për gjithë këtë që po ndodh.

 

Sipas saj Amerika dhe Perëndimi janë përgjegjës për këtë situatë të pazakontë që po përjeton e gjitha bota tani, por sidomos populli i Ukrainës. Reagimin e plotë të aktores mund ta lexoni të plotë në foto.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img