Upsss, këngëtares së njohur i grisen pantallonat në skenë, e mbulojnë me shirit ngjitës (VIDEO)

Ndodh edhe kështu… Këngëtarja e njohur Katy Perry ka pësuar një incident të sikletshëm ndërsa ishte duke perfomuar në skenën e “American Idiol”.

 

Bukuroshja 37-vjeçare shihte duke përforcuar këngën “Teenage Dream” kur papritur iu grisën në pjesën e pasme pantallonat.

 

Ajo e kaloi këtë skenë duke qeshur dhe më pas për ta “mbuluar”, stafi ka sjellë një shirit ngjitës për të “izoluar” ekspozimin e padëshiruar.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img