“Shpërthen” Sindi i “Përputhen”, fansat i kërkojnë foto seksi dhe ajo ua plotëson dëshirën: E vogël, e vogël por…

Sindi Loci vijon t’i mbajë rrjetet e saj sociale aktive, duke postuar herë pas here foto të reja. Ndërkohë ajo ka preferuar që t’u krijojë një hapësirë më personale fansave të saj, përmes pyetje-përgjigjeve të zhvilluara në Instatory.

 

Mes pyetjeve të shumta, një prej fansave i kërkoi Sindi një foto seksi, dhe ish-konkurrentja e “përputhen” nuk nguroi të publikojë një imazh nga pushimet verore, teksa shfaqet me bikini.

 

“Ja i postuam se na mbytët”, shkruan ajo. “Edhe unë jam e vogël si ti, më beso na pëlqejnë më shumë”, ishte një tjerët koment të cilit Sindi i përgjigjet: Të vogla, të vogla, po sherrin e madh.

 

PAMJE+18/ Diolën e tradhton fustani, i zbulon të gjitha gjatë kërcimit sensual me Xhonatanin!

Diola dhe Xhonatani u caktuan dje nga Vëllai i Madh që të bënin një kërcim bashkë, në kuadër të lojës ‘Talent Show’. Provat e...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e Butrintit në reality-show do t'i prishte lojën.   Megjithatë, sipas gazetarit dhe moderatorit Blendi Salaj në termat...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...