“Shpërthen” Sindi i “Përputhen”, fansat i kërkojnë foto seksi dhe ajo ua plotëson dëshirën: E vogël, e vogël por…

Sindi Loci vijon t’i mbajë rrjetet e saj sociale aktive, duke postuar herë pas here foto të reja. Ndërkohë ajo ka preferuar që t’u krijojë një hapësirë më personale fansave të saj, përmes pyetje-përgjigjeve të zhvilluara në Instatory.

 

Mes pyetjeve të shumta, një prej fansave i kërkoi Sindi një foto seksi, dhe ish-konkurrentja e “përputhen” nuk nguroi të publikojë një imazh nga pushimet verore, teksa shfaqet me bikini.

 

“Ja i postuam se na mbytët”, shkruan ajo. “Edhe unë jam e vogël si ti, më beso na pëlqejnë më shumë”, ishte një tjerët koment të cilit Sindi i përgjigjet: Të vogla, të vogla, po sherrin e madh.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img